KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292102
nr 1629 2102
Helena Wikström, monogramsignerad (samt signerad a Tergo), blomsterstilleben. Olja på duk: 85x68 cm, yttermått inklusive ram: 87x70 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:45:50
1.000 kr
1.100 kr
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer